Veckoauktion den 24 mars 2003

  • Sortera efter

  • 5036 Fat
    2 st, Rörstrand
    Aktuellt bud: 50 kr

    Auktionen avslutades

    24 mars kl 16:00
  • 5184 Fat
    3 st, Stig Lindberg, Domino, Gustavsberg
    Såld: 800 kr

    Såldes den 24 mars 2003
  • 5134 Fat
    8 st, Fornazetti, Italy, "Autografi"
    Såld: 800 kr

    Såldes den 24 mars 2003
  • 5577 Matta
    orientalisk, slitage, 195x122
    Såld: 2.700 kr

    Såldes den 24 mars 2003
  • 5088 Matta
    orientalisk, Turkmenistan, 1910-tal, 148x85
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 24 mars 2003
  • 5087 Matta
    orientalisk, turkmenistan, 1910-tal, 198x128
    Såld: 650 kr

    Såldes den 24 mars 2003
  • 5262 Tryck
    Karta över Gotland, 1990 repr efter 1745, 97 x 41
    Såld: 550 kr

    Såldes den 24 mars 2003
  • 3419 Tusch
    Alfred Nilsson, Allegoriskt motiv, 33x23
    UTGICK

    24 mars kl 16:00
  • 5239 Tvingar
    2 st, M.Ä
    UTGICK

    24 mars kl 16:00